desm

Firma Sopharma, producent Tabexu nie cieszyła się dominującą pozycją na rynku zbyt długo, ponieważ Aflofarm wypuścił właśnie swojego zawodnika do walki o pacjentów walczących z nałogiem nikotynowym. Preparat nazywa się Desmoxan i jest dokładnym odpowiednikiem Tabexu. Opakowanie zawiera 100 tabletek, a w każdej z nich znajduje się 1,5mg cytyzyny. Desmoxan jest sporo tańszy. Nie podaję cen, ponieważ są one bardzo różne, w zależności od apteki. Jedno jest pewne, lepsza cena w połączeniu z potencjałem marketingowym Aflofarmu sprawi, że już niedługo spotkacie się z pytaniami pacjentów o ten produkt.

DvsT

7 Comments

 1. Merry 9 marca 2013 Reply

  Ciekawe, dlaczego Desmoxan to takie wielkie kapsułki, a Tabex – malusie tabletki. :) Cena też nie powala, jakoś wolę polecić oryginał – sama na nim rzuciłam :)

  Hot debate. What do you think? Dobre 6 Słabe 5

 2. Maciej 15 marca 2013 Reply

  Desmoxan jest w wielkich kaspułkach!! nie wyobrażam sobie 6 razy dziennie przez 25 dni je łykać.

  Well-loved. Like or Dislike: Dobre 10 Słabe 3

 3. Stryjo 25 marca 2013 Reply

  kapsułki a tabletki,wiadomo ze tabletki tabex są zcisnięte a w kapsułkach desmoxan jest proszek luzny…

  Well-loved. Like or Dislike: Dobre 7 Słabe 0

 4. Tabex - warto? 26 sierpnia 2013 Reply

  Korzystaliście z leku o nazwie Tabex? No bo szukałam informacji dotyczących tego preparatu i nie wiem co myśleć. Możecie cokolwiek powiedzieć mi o tym preparacie? Jest sens go kupować, słyszeliście o zamiennikach? Wolałabym się nie przejechać i wydać bezsensownie kaskę, dlatego czekam na Wasze cenne rady. Dziękuje z góry za ewentualną pomoc.
  autor Tabex – warto?

  Well-loved. Like or Dislike: Dobre 6 Słabe 2

 5. dms 1 lutego 2014 Reply

  Desmoxan działa otumaniająco, zamula niesamowicie czasem zastanawiam sie czy to nie tabletki na uspokojenie łaknienie nikotyny znika całkowicie pozostaje nastawienie na rzucenie palenia. Po Desmoxanie boli mnie watroba i leje jak piesek, po tabexie miałem dziwną wysypkę na rękach.

  oceń komentarz: Dobre 1 Słabe 1

 6. Natalia 8 lutego 2014 Reply

  Desmoxan a Tabex pod względem chemicznym to to samo różni się postać leku desmoxan jest w kapsułkach a Tabex w tabletkach.

  oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 1

 7. Prezes 11 marca 2014 Reply

  Dokładnie Natalio,obydwa specyfiki mają identyczną substancję aktywną w identycznej dawce,Powoduje ona zanik głodu nikotynowego.Pamiętajmy jednak że nałóg nikotynowy to nie tylko uzależnienie psychiczne ale także fizyczne,potrzeba więc dużej motywacji żeby rzucić palenie.Ostrzegam przed próbami pozyskania cytyzyny na własną rękę,to śmiertelnie trująca substancja.Należy stosować wyłącznie preparaty z aptek Desmoxan lub Tabex o dziwo na chwilę obecną koszt Desmoxanu to około 55zł + wysyłka natomiast Tabex kosztuje około 35zł + wysyłka.Polecam porównać ceny i uważać na zakupy na portalu Allegro,wystawia się tam po 1 blistrze tabletek i napaleńcy kupują myśląc że to pełna kuracja.Pełna kuracja 25 dniowa obydwoma specyfikami to 100 tabletek.Kuracji nie można powtarzać regularnie ,musi być około 3 miesięcy odstępu pomiędzy kolejnymi kuracjami o ile zajdzie taka potrzeba :)

  Well-loved. Like or Dislike: Dobre 6 Słabe 0

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Powiadom mnie mailem o nowych komentarzach. Subskrybuj bez komentowania.